Fotorelacja ze spotkania z przedstawicielkami Kujawsko-Pomorskiego Ośrodka Wspierania Ekonomii Społecznej

• 18 stycznia 2017

16.1.2017 Koło Naukowe Prawo i Społeczeństwo zorganizowało spotkanie z przedstawicielkami Kujawsko-Pomorskiego Ośrodka Wspierania Ekonomii Społecznej Paniami Anną Szmyd i Małgorzatą Jankowską, w czasie którego poruszone zostały zagadnienia zakresu ekonomii społecznej. Za sprawą jednej z Prelegentek  Studenci Ekonomii i Administracji mogli dowiedzieć się także na czym polega praca w różnych instytucjach tworzonych przez samych zainteresowanych młodych ludzi.  W drugiej części spotkania Studenci dowiedzieli się jak działa TechKlub jako przestrzeń umożliwiająca rozwinięcie kompetencji w zakresie ICT i networkingu. Tradycyjnie po prelekcji odbyło się spotkanie Szanownych Pań z przedstawicielami Koła Naukowego.

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego, Instytut Prawa, Administracji i Zarządzania,

ul. M. K. Ogińskiego 16, pok. 211, 85-092 Bydgoszcz, tel. 52 32 36 743