Pracownicy Instytutu

dr Paweł Antoszak
e-mailpawelantoszak@ukw.edu.pl

dyżur: środa g. 9:00-10:30

ul. Ogińskiego 16, piętro II, pokój 207

 

mgr Katarzyna Biskup
e-mail: k.biskup@ukw.edu.pl

dyżur: wtorek g. 15:30-17:00

ul. Ogińskiego 16, piętro X, pokój 1004

 

dr Tomasz Bojar-Fijałkowski
e-mail: tbojar@ukw.edu.pldyżur: wtorek 16:30 - 18:00
ul. Ogińskiego 16, piętro X, pokój 1005

 

dr hab. Zbigniew Bukowski, prof. nadzw. 
e-mail: zbigniew.bukowski@ukw.edu.pl 

dyżur: środa g. 12.00, p. 104 Collegium Maius, ul. Chodkiewicza 30

informacje o pozostałych aktualnych dyżurach i seminariach facebook (zobacz)

 

mgr Miłosz Chruściel
e-mail:m.chrusciel@ukw.edu.pl 
ul. Ogińskiego 16, pietro X, pokój 1004

 

dr Anna Folgier 
e-mail: afolgier@ukw.edu.pl

dyżury i seminarium semestr zimowy:
5.10 czwartek (wyjątkowo): dyżur 10.00-11.00, seminarium lic. i mag. 13.30
od 11.10 - środy: dyżur 11-12.30, seminarium lic. i mag.12.30-13.30

ul. Ogińskiego 16, piętro II, pokój 206

 

mgr Marta Janocha
e-mail: marta.janocha@ukw.edu.pl

dyżur: wtorek g. 12:00
ul. Ogińskiego 16, piętro X, pokój 1007

 

dr Adam Jakuszewicz
e-mail: 
jakuszewicz@ukw.edu.pl 
ul. Ogińskiego 16, piętro X, pokój 1009

 

dr hab. Marek Jeleniewski 
e-mail: emkajot@go2.pl
ul. Ogińskiego 16, piętro X, pokój 1008

 

dr hab. Andrzej Jezierski, prof. nadzw.
e-mail: jezierski.a@ukw.edu.pl

dyżur: środa g. 12:30-13:45

seminarium: środa g. 10:45-12:30

ul. Ogińskiego 16, piętro II, pokój 206

 

dr hab. Sławomir Kamosiński, prof. nadzw. 
e-mail: slawomirkamosinski@ukw.edu.pl

dyżur: poniedziałek g. 9:00-10:00

seminaria: poniedziałek g. 10.00-11.00;

poniedziałek (tyg. parzyste) g. 11:00-12:00; 17:45-18:30

ul. Ogińskiego 16, piętro II, pokój 206

 

mgr Agnieszka Kilińska-Pękacz 

e-mail: a.kilinska-pekacz@ukw.edu.pl

dyżur: wtorek g. 8:00-8:45; 14:45-15:30
ul. Ogińskiego 16, piętro X, pokój 1006

 

dr hab. Anna Koziczak prof. nadzw.
e-mail: koziczak@ukw.edu.pl

dyżur: wtorek

ul. Ogińskiego 16, piętro X, pokój 1007

 

dr hab. Radosław Krajewski, prof. nadzw. 
e-mail: radekkrajewski@ukw.edu.pl
dyżur: wtorek g. 9:00 - 11:00
ul. Ogińskiego 16, piętro VI, pokój 604

 

dr Jolanta Laskowska 
e-mail: j.laskowska@ukw.edu.pl
dyżur: czwartek g. 12.30-14.00 (tyg. nieparzyste)
14.00-15.00 (tyg. parzyste)
seminarium: czwartek g. 11.00-12.30  (tyg. nieparzyste)
12.30-14.00 (tyg. parzyste)
ul. Ogińskiego 16, piętro II, pokój 206

 

prof. dr hab. Ryszard Łaszewski

dyżur: wtorek g. 10:15
ul. Ogińskiego 16, X piętro, sala 10

 

dr Marek Mrówczyński 
email: marekmr@ukw.edu.pl

dyżur: środa g. 13:00-14:30

seminarium lic.: środa g. 12:15

seminarium mgr.: czwartek g. 17:30
ul. Ogińskiego 16, piętro X, pokój 1010

 

dr hab. Ivan Pankevych, prof. nadzw.
e-mail: ipankevych@gmail.com
ul. Ogińskiego 16, piętro X, sala 1005

 

prof. dr hab. Bartosz Rakoczy 
e-mail: sekretariat@rakoczy-kancelaria.pl

dyżur: poniedziałek g. 17.00
seminarium, poniedziałek:
III lic.16:00

II MU 16:30

ul. Ogińskiego 16, piętro X, sala 1011

 

dr Marcin Skinder
e-mail: skinder@ukw.edu.pl

dyżur: środy g. 8:30-11:30

gab. 209, ul. Ogińskiego 16:

 

 

dr Karol Smoter
e-mail: karolsmo@ukw.edu.pl

dyżur: czwartek g. 11.30-13.00

seminarium: mgr. i lic. czwartek g. 9.30-11.30

ul. Ogińskiego 16, piętro II, pokój 205

 

dr hab. Marek Szczepaniec, prof. nadzw.
e-mail: m.szczep@ukw.edu.pl

dyżur i seminarium: wtorek g. 11:00-14:00 (tyg. parzyste)
ul. Ogińskiego 16, piętro X, sala 1011

 

dr Aldona Uziębło
e-mail:auzieblo@ukw.edu.pl 

dyżur: środa, g. 9:30-11:00, pokój 207

Seminarium, środy (tyg. parzyste), sala 11, ul. Ogińskiego, g. 18.00-19.30

więcej na stronie: http://aldonauzieblo.com/ul. Ogińskiego 16, piętro II, pokój 207

 

dr Tatiana Walkowiak 
e-mail: tania@ukw.edu.pl

dyżur: środa g. 11:00-12:30

ul. Ogińskiego 16, piętro II, pokój 211

 

dr hab. Janusz Wiśniewski, prof. nadzw.
dyżur: wtorek g.11:00-15:30

środa g. 12.00-15.30
e-mail: jwisniewski@ukw.edu.pl
ul. Ogińskiego 16, piętro II, pokój 210

 

mgr Robert Wróblewski 
e-mail: robert@ukw.edu.pl
ul. Ogińskiego s. 9

 

 

mgr Bogdan Żurek 
e-mail: zurbo@ukw.edu.pl
ul. Ogińskiego 16, piętro X, pokój 1001

 

 

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego, Instytut Prawa, Administracji i Zarządzania,

ul. M. K. Ogińskiego 16, pok. 211, 85-092 Bydgoszcz, tel. 52 32 36 743